O nas

Medyczne Centrum Naukowo-Diagnostyczne BB-Med działa od 2009 roku. Głównym przedmiotem naszej działalności jest organizowanie konferencji naukowych oraz szkoleń dla diagnostów laboratoryjnych, lekarzy oraz osób związanych zawodowo z medycyną.

Ponadto chcemy dzielić się naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, nie tylko na konferencjach czy szkoleniach, z każdym, kto jest zainteresowany medyczną diagnostyką laboratoryjną oraz innymi zagadnieniami związanymi z medycyną.

Nasza działalność jest kontynuacją 17-letniej pracy naukowej Dr n. med. Brygidy Beck, założycielki BB - Med, w Śląskiej Akademii Medycznej (aktualnie Śląski Uniwersytet Medyczny), gdzie prowadziła wykłady, seminaria i ćwiczenia z biochemii w ramach studiów dziennych i wieczorowych Wydziału Lekarskiego i Oddziału Stomatologii w Zabrzu oraz Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu.

 Zorganizowaliśmy 11 konferencji i szkoleń w różnych miejscach w Polsce

Podstawą naszych konferencji jest dbałość o szczegóły i jakość

Uczestnicy naszych konferencji zdobywają najnowszą wiedzę potrzebną do wykonywania zawodu

Naszą główną misją jest promowanie zawodu diagnosty laboratoryjnego.

Dziś wiemy, że 80 % decyzji lekarskich opartych jest na wynikach badań z zakresu medycznej diagnostyki laboratoryjnej.

Wyniki te uzyskiwane są dzięki pracy Medycznego Laboratorium Diagnostycznego oraz dzięki autoryzacji tych wyników przez diagnostów laboratoryjnych. Diagności laboratoryjni współpracując ściśle z lekarzami przyczyniają się do lepszej diagnostyki i monitorowania procesu leczenia pacjentów.

Login

Lost your password?