Kontakt

Klikając wyślij zgadzacie się Państwo na przetwarzanie podanych danych osobowych więcej...

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych Medyczne Centrum Naukowo-Diagnostyczne BB-Med z siedzibą w Rudzie Śląskiej, ul. Joanny 23/17, NIP 6411572824 Ponadto, informujemy, że:

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Medyczne Centrum Naukowo-Diagnostyczne BB-Med w celu przygotowania odpowiedzi na zadane pytanie poprzez formularz kontaktowy, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu udzielania odpowiedzi.

Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.

Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udzielenia odpowiedzi.

Wiadomość wysłana pomyślnie